Przejdź do treści

Master of Business Administration

Specjalizuje się w tematyce zarządzania kryzysowego w firmach (turnaround management). W latach 1997-2019 przeprowadził, jako członek zarządu i dyrektor ds. restrukturyzacji, naprawy firm w branżach produkcji i dystrybucji mebli biurowych, dystrybucji stali, produkcji maszyn dla energetyki, produkcji maszyn dla przemysłu mięsnego, produkcji wentylatorów przemysłowych oraz przygotował plany naprawcze dla innych branż. Prowadzi na ten temat również wykłady. Posiada ogromną wiedzę w obszarach takich jak: controlling i księgowość zarządcza, IT, logistyka, finanse, marketing i sprzedaż.

Uzyskał stopień doktora w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości Politechnika Gdańska, Wydział Zarządzania i Ekonomii.

Jako prezes swojej pierwszej firmy rozwinął ją do poziomu lidera w branży w ciągu 5 lat. Nieprzerwanie przez 3 lata korzystał we własnej firmie z usług jednych z najlepszych konsultantów z USA. W swojej wieloletniej praktyce miał sposobność pracować z partnerami biznesowymi z wielu krajów świata, poznając ich specyfikę i odmienność.

Brał udział w wielu szkoleniach, w tym w USA i Norwegii.

Również z dziedziny zarządzania przedsiębiorstwem w kryzysie napisał doktorat, który planowo będzie broniony w 2020 roku.

W wolnych chwilach jeździ na rowerze, na nartach, żegluje na łodziach regatowych, uczy się języków obcych i rozwiązuje łamigłówki matematyczno-logiczne.

Igor Gielniak
return to top