Przejdź do treści

Master of Business Administration

Specjalizuje się w obszarach przywództwa, zachowań organizacyjnych, strategii i zmian. Prowadzi szereg otwartych i kastomizowanych programów rozwoju przywództwa.

Jest starszym wykładowcą Ashridge Executive Education w Wielkiej Brytanii. Wykłada także na programie EMBA w Executive School of Business dla Duńskiego Uniwersytetu Technicznego w Kopenhadze oraz w kampusie Hult International Business School w Dubaju. Przez kilka lat był dyrektorem jednego z programów Executive MBA Ashridge. Stephan jest również jednym z wiodących wykładowców INSEAD w zakresie kastomizowanych programów rozwoju kadry kierowniczej na Bliskim Wschodzie. Jako konsultant Stephan doradzał w zakresie rozwoju portfela korporacyjnego zarządowi szwedzkiej firmy inżynieryjno-infrastrukturalnej SWECO.

Uzyskał doktorat z ekonomii na Uniwersytecie Paryskim, a także tytuł magistra na ESSEC w Paryżu oraz certyfikat praktyki w zakresie edukacji menedżerskiej na Manchester Business School. Posiada uprawnienia do implementacji i interpretacji wyników szeregu narzędzi psychometrycznych, w tym Hogan (HPI, HDS i MVPI), Firo B i SDI.

Doświadczenie zawodowe zdobył pracując m.in.:

Biuro Premiera ZEA, Rząd Dubaju, Emirates Nuclear Energy, Kuwait Petroleum Co., AlAwwal Bank (KSA), Vodafone Egypt, Air China, Lufthansa, Philips, Deutsche Bank.

Stephan Schubert
return to top